Kariera

W dziale zamieszczane są ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy w Słomnikach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

ZADANIA:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w sklepie
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Obsług mieszalnika tynków i farb

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość branży wykończenia wnętrz
  • dobra organizacji pracy własnej
  • Inicjatywa, samodzielność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • rabat pracowniczy

 Miejsce pracy:

  • Słomniki

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres e-mail: marek.krawczyk@yommix.com.pl lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta.

KIEROWCA / MAGAZYNIER

Zadania:

  • Transport materiałów budowlanych
  • Sprawdzanie poprawności załadunku z dokumentami wydania
  • Obsługę magazynu: załadunek rozładunek

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy
• doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
• znajomość branży materiałów budowlanych
• prawo jazdy kat. C+E
• uprawnienia do obsługi HDS
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• znajomość zasad dokumentacji oraz gospodarki magazynowej
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska

• Słomniki

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres e-mail: marek.krawczyk@yommix.com.pl lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta.